Повідомлення про володільця персональних даних

Всі договори

Кому підійде договір:

  • Підійде тим, хто займається обробкою персональних даних, оскільки така особа повинна попередити фізичних осіб про обробку таких даних щодо них.
  • Підготувати та надіслати таке повідомлення необхідно протягом 10 робочих днів з моменту здійснення збору персональних даних.
Автор: Андрей Кравченко, ведущий юрист компании SmartDoc, адвокат

Поняття і предмет
Повідомлення – документ, необхідний особі, яка в процесі своєї діяльності здійснює обробку персональних даних фізичних осіб та зобов’язана повідомити їх про здійснення такої обробки.
Повідомлення здійснюється протягом десяти робочих днів з дня збору персональних даних.
 
Обробка персональних даних - будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.
 
Персональні дані - відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.
Особа, що здійснює обробку персональних даних та зобов’язана зробити Повідомлення, називається Володільцем персональних даних. Особа, чиї персональні дані обробляються, називається Суб’єктом персональних даних.
 
Форма повідомлення
Повідомлення здійснюється в письмовій формі.
 
Норми права
Дані відносини регулюються Законом України «Про захист персональних даних».
Контакти Допомога