Про компанію - Про SmartDoc

SmartDoc - це...
 
...компанія з великою місією
 
SmartDoc — це соціально-орієнтований український стартап, завдання якого — підвищувати правову культуру і розвивати юридичний ринок України. Компанія надає сучасний сервіс формування договорів різної складності.
 
«Ми — перша в Україні компанія, яка ставить для себе мету вдосконалити договірну діяльність у всіляких аспектах. Завдяки своїй діяльності ми сподіваємося зробити суспільство більш грамотним у юридичних питаннях і прищеплювати правову культуру». 
 
 
... унікальне рішення
 
SmartDoc пропонує юридичну послугу нового покоління, розроблену командою кваліфікованих юристів і не менш талановитих програмістів. Схожі рішення на Заході користуються великою популярністю серед підприємців, бухгалтерів, юристів та споживачів, які узаконюють свої відносини з різними структурами і людьми. В Україні ж донедавна було жодного аналогічного сервісу, хоча необхідність у ньому назріла вже давно.
 
«Криза навчила багатьох відповідальності, люди переосмислили своє ставлення, перестали бути безпечними, зіткнувшись з труднощами, яких цілком можна було б уникнути при грамотному юридичному супроводі. Українці уважніше стали читати договори пайової участі у будівництві житла, вникають у деталі і не соромляться ставити питання». 
 
 
... безвідмовний помічник
 
Cервіс від SmartDoc корисний не тільки для звичайних користувачів, але і для професійних юристів. Адже завдяки конструктору договорів наші клієнти отримують кваліфікованого і безвідмовного помічника, працюючого в будь-який час доби і з будь-якого місця. Таким чином, фахівці можуть зменшити кількість рутинної праці і звільнити час для цікавих завдань і нових клієнтів.
 
«Юристи - наші партнери, адже вони надають подальшу консультацію, що дуже важливо для деяких угод. Разом ми підвищуємо якість. Багато юристів вже оцінили користь сервісу і стали нашими постійними клієнтами»
 
 
... перспективна інвестиція
 
У SmartDoc вклала інвестиції венчурна компанія Vostok Ventures, відома своїми успішними інвестиціями в IT-стартапи. Vostok Ventures вкладає свої ресурси (причому не тільки фінансові) в працюючі проекти і сформовані команди, що пройшли випробування часом і подолали чимало труднощів. 
 
Підтримуючи SmartDoc, Vostok Ventures бере активну участь у розвитку правової культури, вихованні нового покоління, яке буде юридично грамотним. Інвестор активно сприятиме розширенню комплексу послуг компанії, наприклад, розробці програмного забезпечення з аналогічними можливостями.
 
 
... проект, що розвивається
 
База конструктора постійно розширюється, створюються все нові і нові категорії договорів. Крім того, плануються освітні проекти для різних суміжних ринків.
 
Фахівцями SmartDoc намічено проведення ряда соціально-освітніх заходів, які зможуть відвідати всі охочі, щоб підвищити свою юридичну грамотність. У планах також підтримка різних організацій та участь у проектах з метою удосконалення правової культури.

Категорії

Популярні договори

Показати всі договори

Новини

  • Зміни в колективному договорі щодо повідомної реєстрації

    21.09.2019 внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 № 115 «Про...

  • Надання послуг або підряд?

    При виборі договору у деяких наших користувачів виникає питання, що їм більше підійде: договір...

  • Зміни в роботі техпідтримки

    Шановні користувачі! З 19 по 23 червня будуть проводитися профілактичні роботи, в зв'язку з чим...

Договір
Контакти Допомога