Договір виконання оздоблювальних робіт

Всі договори

Кому підійде договір:

  • Підійде тим, хто збирається залучити до робіт з оздоблення приміщень фахівців, а також фахівцям, які професійно виконують такі роботи.
  • За договором виконуються декоративні, оздоблювальні, лакофарбові роботи та ін.
  • Для ремонту квартири використовуйте договір побутового підряду на ремонт квартири.
Автор: Андрей Кравченко, ведущий юрист компании SmartDoc, адвокат

Поняття і предмет
Договір виконання оздоблювальних робіт — це угода, за якою одна сторона, використовуючи свої професійні знання і навички, на замовлення іншої виконує роботу з оздоблення поверхонь. 
 
Предметом угоди можуть бути наступні роботи: фарбування поверхонь, декоративні роботи, облицювання та покриття підлоги і стін іншими матеріалами, такими як паркет, килимові покриття, шпалери, плитка, шліфування підлоги, оздоблювальні столярні роботи, акустичні роботи, чищення фасадів, а також ремонт зазначених елементів. 
 
Сторони
Укласти таку угоду можуть фізичні особи, фізичні особи - підприємці, юридичні особи. Підрядником іменується особа, яка виконує роботи, а та, що їх приймає — Замовником.
 
Істотні умови договору (які обов’язково слід включити)
  • ідентифікаційна інформація про роботу, яка виконується.
Якщо обидві сторони договору — фізичні особи - підприємці та/або юридичні особи, то в договорі також обов'язково має бути зазначено:
  • строк договору;
  • вартість послуг.
 
Форма договору
Договір укладається в письмовій формі. Усна форма припустима тільки для договору між фізичними особами, якщо сума угоди не перевищує 340 грн.
 
Норми права
Відносини, що виникають за договором надання послуг, регулюються Цивільним кодексом України, крім цього:
  • якщо обидві сторони - юридичні особи та/або фізичні особи - підприємці — також Господарським кодексом України;
  • якщо Замовником є ​​фізична особа, а Підрядником — суб'єкт господарської діяльності (юридична особа або фізична особа - підприємець), то договір також регулюється Законом "Про захист прав споживачів".
 
Укладення договору
Договір вважається укладеним (таким, що набрав чинності) з моменту його підписання, якщо в ньому прописані всі істотні умови (див. "Істотні умови договору»).
 
Зміна і розірвання
Зміна договору або його розірвання здійснюється за згодою сторін шляхом укладення додаткової угоди. Вона має бути укладена в тій же формі, що й сам договір.
Договір може бути розірваний, у тому числі шляхом односторонньої відмови, порядок якої вказується в договорі.
Контакти Допомога