Команда SmartDoc продовжує проводити освітні заходи

18 грудня відбувся захід, тема якого: «Правові аспекти підприємницької діяльності в Україні». Організаторами були компанія SmartDoc і Володимир Приладишев, колишній керівник проекту «Бізнес Молодість», співорганізатор проекту «DляMolodi».
В рамках заходу виступив Микита Полатайко, автор проекту SmartDoc, і розповів молодим підприємцям про важливість договірної діяльності в бізнесі.
Олександр Шабелюк, один з гостей, поділився своїми враженнями: «Дізнався про захід з листа, отриманого за розсилкою.
В голові вже давно крутяться думки з приводу грамотного відкриття-оформлення-функціонування юрособи, і вирішив, що тема для мене дуже актуальна. Відвідавши захід, отримав чудові враження.
 
Єдиний недолік — обмеженість часу — 1,5 години. Отримана інформація виправдала мої очікування на всі 200%. Дуже порадувала компетентність спікера і лояльність до аудиторії. Кожен зміг поставити запитання зі свого кейсу і отримати на нього, що важливо, актуальний і якісний відповідь. І можу зауважити зі свого особистого досвіду участі у різних заходах, що на сьогоднішній день —  це рідкість. Так як аудиторія слухачів зібралася з приблизно однаковими питаннями і очікуваннями — абсолютно вся інформація, почута на заході, була корисною. Також порадувало пояснення юридичних процесів: як правильно в теорії і як буде на практиці. В цілому, даний захід отримав тверду п'ятірку».
 
Це був черговий безкоштовний захід, проведений з метою підвищення правової грамотності і розвитку юридичної культури України. В майбутньому команда SmartDoc буде також проводити подібні заходи. Вони вільні для відвідування, і якщо у Вас є бажання, повідомте, будь ласка, нам, відправивши листа на info@smartdoc.com.ua.
 
P.S. Команда SmartDoc дуже вдячна компанії GlobalLogic за наданий теплий прийом учасникам заходу.
Показати всі новини
Договір
Контакти Допомога