Що нового в реєстрації прав на нерухомість в 2013 році?

З 1 січня 2013 року в Україні роозпочала діяти реформована система реєстрації прав на об'єкти нерухомості. Вся інформація про права на об'єкти нерухомості, крім земельних ділянок (право власності, оренди, іпотеки тощо), тепер буде міститися в Державному реєстрі прав на нерухоме майно. Реєстр веде Державна реєстраційна служба. Аналогічна інформація про права на землю буде в Державному земельному кадастрі, який веде Державне агентство земельних ресурсів.
Дана реформа ґрунтується на Законі України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та відповідних змінах до Цивільного кодексу України.
Завдяки злагодженій роботі юристів компанії та внутрішнього департаменту якості ми вчасно впровадили всі зміни. Зміст договорів повністю відповідає новій реформі, а в кожному описі є коментарі, які допоможуть Вам в оформленні договору і заснованих на ньому правах. Вам не потрібно турбуватися ні про що, просто дайте відповідь на питання - і актуальний договір буде у вас на комп'ютері!
Показати всі новини
Договір
Контакти Допомога