Підтримуємо освітню ініціативу!

Компанія SmartDoc приєдналася до освітньої ініціативи київського університету "КРОК". Проект під назвою «Піраньї КРОКу» призначений для того, щоб допомогти профорієнтації студентів університету, давши їм актуальні практичні знання в сфері бізнесу, права та маркетингу. Університет запросив провести практикуми провідних бізнесменів та експертів, в числі яких і автор проекту SmartDoc - Микита Полатайко. Він став одним із спікерів для майбутніх юристів і буде наставляти їх у питаннях права і юриспруденції.
 
Цим заходом університет збирається домогтися підвищення відповідності академічної освіти реальним потребам ринку праці. У числі компаній-партнерів, крім SmartDoc, значаться такі імениті бренди, як аудиторська фірма «Аксьонова і партнери» Geneva Group International, Platinum Bank, український маркетинг-клуб «Marketing Jazzz», ТОВ «Ернст енд Янг», JTI в Україні, Carlsberg Ukraine, юридична фірма «Арсенал», компанія «Sayenko Kharenko», Адвокатське об'єднання «БКТ Партнерс», адвокатське об'єднання «Адвокатська контора «Василик і Євстігнєєв», НВО «Український союз інвесторів».
 
Всі ці компанії розділяють принципи корпоративної соцвідповідальності і готові вкладати свої ресурси в розвиток правового суспільства. Така мета більш ніж відповідає ідеології SmartDoc - забезпечити збільшення ступеня юридичної захищеності громадян нашої країни, підвищення правової грамотності та культури використання юридичних послуг.
Показати всі новини
Договір
Контакти Допомога