Корисно знати кожному

Як продати або купити квартиру в 2013 році? Як не потрапити в халепу з контрагентом? Коли підписаний договір вважається недійсним? Чим загрожує галочка навпроти речення “Я приймаю умови ліцензійної угоди"?
Знати відповіді на ці та подібні питання - не розкіш, а необхідність. Інакше можна опинитися в невигідному становищі або понести збитки при укладенні договору. І погодьтеся, що такого повороту подій хочеться уникнути. Адже ми всі хочемо убезпечити свої інтереси і повністю контролювати угоду. А для цього потрібна деяка юридична грамотність та "підкованість". Тоді ніхто не зможе скористатися нашою непоінформованістю в корисливих цілях або обдурити будь-яким іншим спосіб. Тому що ми будемо знати, що відповісти або як себе повести.
Щоб провести лікнеп і підвищити свою правову грамотність, пропонуємо вам зручний ресурс для самоосвіти. У ньому ви знайдете багато корисної інформації про договори, викладеної нашими колегами-юристами в зрозумілій і доступній формі. П'ять хвилин часу на прочитання статті (до того ж цікавої і тямущої) здатні зберегти в майбутньому ваші гроші та нерви.
Показати всі новини
Договір
Контакти Допомога