Дилерський договір на сайті

Чергове поповнення каталогу. В групу агентських договорів доданий дилерський договір. Він буде корисний підприємцям, які розширюють свій бізнес і хочуть запропонувати продукцію в інших районах, областях.
 
Наприклад, виробник декоративної косметики планує представляти свою продукцію відразу в декількох областях України. І в кожній області йому потрібен партнер, який би займався реалізацією товарів, брав участь у рекламних кампаніях тощо. Для цього з партнером укладається дилерський договір. У ньому прописуються умови реалізації продукції та винагороди, інші права та обов'язки. Таким чином дилер стає ексклюзивним представником виробника в області (або,наприклад, районі, регіоні). Існує ще ряд нюансів дилерського договору, про які ви можете дізнатися, прочитавши опис до договору, спеціально підготовлений нашими юристами в простій, зручній формі.
 
У каталозі зібрано вже більше 280 договорів. Але якщо ви не знайшли той документ, який вам необхідний, будь ласка, звертайтеся в службу технічної підтримки. Ми врахуємо ваш запит у подальшому розширенні.
Показати всі новини
Договір
Контакти Допомога