Новини

11.06.2012

Техпідтримка поспішає на допомогу!

Шановні користувачі! Якщо в процесі роботи з сайтом у Вас виникли питання або труднощі, Ви можете звернутися в службу технічної підтримки. Зв'язатися з оператором служби Ви можете за допомогою форми зворотнього зв'язку (тікетів).
Читати далі

01.06.2012

Яка позика, такий і договір

Ще одне поповнення в каталозі! Додана група договорів поворотної фінансової допомоги. Такі договори потрібні для угод з передачі грошової суми з умовою її повернення.
Читати далі

26.04.2012

Оновлення в групі договорів на надання послуг

На сайті з’явилися нові договори на надання послуг. Згідно з даними угодами одна сторона надає іншій стороні послуги, визначені договором. 
Читати далі

02.04.2012

Договори доручення можете доручити нам!

Вибір договорів став ще більше! У каталозі з'явилися договори доручення. У них повірений здійснює юридичні дії за рахунок і від імені довірителя.
Читати далі

30.03.2012

У каталозі з’явилися трудові угоди

Каталог договорів на сайті доповнився новою групою — цивільно-правовими угодами (трудовими угодами). Вони регулюють взаємовідносини між роботодавцем і найманим співробітником.
Читати далі

04.03.2012

У Вас угода? У нас - потрібний договір!

Вперше в Україні з'явився сервіс для автоматичного створення договорів. За допомогою SmartDoc Ви можете скласти договір для будь-якої життєвої ситуації. Для цього достатньо відповісти на запропоновані питання. Система зрозуміє Вас і автоматично сформує структуру і зміст, а також додатки для договору.
Читати далі
< 1 2 3 4 5 6 >
Договір
Контакти Допомога