Новини

04.04.2013

Годувальниця і цінний товар: договір оренди земельного паю

Земля - це не тільки годувальниця, але й цінний товар, тому земельні питання не втрачають своєї актуальності. На цей раз ми звернулися до таких відносин, як оренда землі, а якщо бути точніше, то оренда земельної частки (паю).
Для цього виду відносин ми підготували спеціальний договір оренди, який має затверджену форму і доступний на сайті БЕЗКОШТОВНО.
Читати далі

13.03.2013

Корисно знати кожному

Як продати або купити квартиру в 2013 році? Як не потрапити в халепу з контрагентом? Коли підписаний договір вважається недійсним? Знати відповіді на ці та подібні питання - не розкіш, а необхідність.
Читати далі

06.03.2013

Підтримуємо освітню ініціативу!

Компанія SmartDoc приєдналася до освітньої ініціативи київського університету "КРОК". Проект під назвою «Піраньї КРОКу» призначений для того, щоб допомогти профорієнтації студентів університету, давши їм актуальні практичні знання в сфері бізнесу, права та маркетингу.
Читати далі

04.03.2013

Ваші персональні дані під контролем

Закон України "Про захист персональних даних" торкнувся всіх: як підприємців, так і простих громадян. І в нашу службу клієнтської підтримки стали надходити прохання про адаптацію договорів для регулювання взаємовідносин між першими і другими.
Читати далі

27.02.2013

Вранці стільці - увечері гроші: доступний попередній перегляд всього договору

Компанія SmartDoc оновила функціонал конструктора договорів. І тепер ще до оплати Ви можете ознайомитися з ПОВНИМ змістом договору. При цьому текст буде миттєво оновлюватися в залежності від Ваших відповідей. Так що Ви отримуєте повний контроль над складанням договору і будете точно знати, за що платите гроші.
Читати далі

21.02.2013

Не згодні з положеннями договору? Не мовчіть!

Ви збираєтеся укласти договір, але не згодні з будь-якими його положеннями? Не замовчуйте це питання. Мовчання в майбутньому може призвести до непередбачуваних наслідків або збитків. Спеціально для випадків розбіжностей за умовами договору ми підготували протокол.
Читати далі

14.02.2013

Нові договори відшкодування шкоди і збитків

У каталог додано нову групу договорів - про відшкодування шкоди та збитків. Такі договори визначають порядок відшкодування винною стороною заподіяних збитків чи шкоди постраждалій стороні.
Читати далі

28.01.2013

Консигнація: корисна річ або просто розумне слово?

У практиці багатьох підприємців бувають ситуації, коли вони беруть у постачальника товар під реалізацію. Як захистити в цьому випадки свої інтереси? Скористайтеся новим договором консигнації
Читати далі

16.01.2013

Що нового в реєстрації прав на нерухомість в 2013 році?

З 1 січня 2013 року в Україні розпочала діяти реформована система реєстрації прав на об'єкти нерухомості.
Читати далі

14.01.2013

Як користуватися чужим майном? Спеціальні договори

Тепер в каталозі доступна нова група договорів про право користування чужим майном - сервітутемфітевзиссуперфіцій. Вони допомагають отримати право платно або безоплатно користуватися чужою земельною ділянкою. 
Читати далі
< 1 2 3 4 5 6 >
Договір
Контакти Допомога